Про компанию

Місія AVON… протягом десятиліть залишається стабільною і первозданною, відображаючи початкове уявлення про призначення самого засновника компанії – Девіда Макконелла. З року в рік AVON прагне розуміти жінок по всьому світу і задовольняти їхні потреби, послуги та самовираженні.

Президент КомпаніїМи раді вітати вас у світі безмежних можливостей, у світі AVON! Компанія AVON – це гармонійно поєднуються краса і бізнес. Кожен клієнт, представник або координатор може стати частиною великої родини, яка простягається на весь світ. У нашій компанії Ви можете розвиватися, досягати успіху, творити красу і допомагати людям. Можливості AVON не обмежені як і Ваші! Станьте частиною великої і успішної компанії AVON!

connelПерший продукт AVON побачив світ у 1886 році. З тих пір компанія стрімко розвивалася. Зараз це найбільша компанія, яка здобула популярність за організацію і розвиток системи прямих продажів. Саме так жінки стали купувати косметику в торгових агентів.

firstПершою представницею California Perfume стала звичайно ж жінка – місіс Персіс Фостер Імс Альбі. Вона вдало підмітила, що жінкам буде легко пропонувати своїм подругам, сусідкам і родичкам придбати косметику та парфумерію.

califУ 1916 голу California Perfume отримала золотий приз на виставці Panama-Pacific за високоякісний продукт і дизайн упаковки. З тих пір гарантія якості залишається основним принципом компанії. Змінилося тільки ім’я. Син засновника California Perfume перейменував компанію в честь міста Стредфорда-на-Ейвоне.

placeAVON зайняла місце однієї з найуспішніших компаній, які очолюють жінки. З 2011 року нею керує Шарлін Макой. Вона не приховує задоволення від того, що AVON не має собі рівних на ринку прямих продажів. Представником AVON може стати кожен, адже це компанія, географії якій можна тільки позаздрити.