СТАТИ КООРДИНАТОРОМ

СТАТИ КООРДИНАТОРОМ

Якщо Ви є представником компанії Avon і бажаєте отримати ще більше переваг, розвиватися далі і розширювати свій бізнес, маєте чудову можливість стати координатором ейвон. На даний момент координатори успішно працюють по всьому світу, а тому поєднують роботу в компанії і турботу про своїх близьких.

Координатор avon є керівником групи представників і отримує хороший дохід від продажів. Ви зможете постійно приймати у свою групу нових представників, навчати їх знаходити нових клієнтів і допомагати якісно обслуговувати, при цьому збільшувати продажі. Кожен координатор за свою роботу отримує винагороди, безпосередньо залежать від кількості представників, які зроблять замовлення в період звіту, а також від загального обсягу продажів в групі.

stat-koordinatorom-avon

Можливість стати координатором avon дозволить допомагати клієнтам правильно підбирати продукти з каталогів, при цьому ділитися досвідом і порадами використання продукції. Своїм особистим прикладом зможе надихнути своїх представників, надаючи підтримку на їх шляху до досягнення мети. Координатор ейвон має завдання вести свою групу до нових перемог і досягнень, а тому зможе поділитися з усіма про можливість приєднання до дружньої команди і створенні успішного бізнесу.

Координатори Avon є справжніми професіоналами своєї справи, оскільки перед ними завжди відкриті всі можливості руху по кар’єрних сходах і зростання фінансового доходу.