Успішна реєстрація в Ейвон

Успішна реєстрація в Ейвон

На сторінці порталу вашій увазі представлена ​​акція для нових представників компанії Ейвон. Косметична фірма дарує кожному клієнтові знижку 30% на перше замовлення і подарунок туалетну воду

Пройдіть кілька етапів, які змінять ваше життя на краще, почніть з реєстрації:
1) Процедура починається з заповнення інформаційної форми на сайті компанії Avon.
2) Заявка буде оброблена співробітниками компанії протягом доби, після чого з вами зідзвониться координатор за вказаним номером телефону.
3) При реєстрації Avon вам присвоюється номер особистого рахунка, який буде вказано в СМС.
4) Отримайте лист на електронну адресу та уважно вивчіть інструкцію з правилами розміщення замовлень за посиланням на діючий каталог.
5) Після проходження процесу Avon реєстрація оформите першу заявку, обробка якої займає 2-3 дні.
6) Товар доставляється кур’єрськими службами, після чого оплата відбувається за вкладеною в посилку рахунком протягом 5 днів.

Реєстрація в Avon дає можливість представникам компанії брати участь в унікальній програмі саморозвитку. При кожному замовленні гарантований подарунок, вартість якого залежить від суми зробленого замовлення.
Кожен представник, що пройшов регистрацию в Avon , може почати власний бізнес, що супроводжується кар’єрним зростанням. При отриманні статусу координатора відкриваються нові можливості, бонусні знижки, нараховується зарплата, можливі фінансові заохочення за залучення нових клієнтів.

Не упускайте унікальну можливість стати координатором компанії Ейвон, кількість місць строго лімітовано. Пройдіть реєстрацію в Ейвон Україна і пам’ятайте, що ми завжди раді бачити вас серед бізнесменів-однодумців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *