Як оформити замовлення Avon

Як оформити замовлення Avon

Індивідуально ви можете зробити замовлення на продукцію компанії Ейвон, скориставшись формою інтернет – або СМС замовлення і обов’язково пройшовши попередню реєстрацію.

Що таке інтернет – замовлення

Перед початком складання замовлення рекомендується ознайомитися з інформацією на цій сторінці!

Після реєстрації вам прийдетвам прийде СМС з вашим особистим номером , з ним ви зможете зайти в свій кабінет. Горизонтальне меню містить рядок Розмістити замовлення, при натисканні на яку відбувається перехід на сторінку оформлення замовлення з вкладками. Тут представлена можливість переглянути каталог продукції в онлайн режимі, розсортувати товар за категоріями, ознайомитися зі спеціальними пропозиціями. Також спливає вікно з формою миттєвого замовлення.

Внесіть коди і кількість товару, який вас цікавить у відповідні графи, натисніть кнопку Продовжити, за допомогою підказок робіть наступні кроки. Після другого замовлення в кінці процесу заповнення форми додається одержувач, який має право одержати продукцію, якщо у вас немає такої можливості. Перший замовлення видається одержувачу тільки особисто з пред’явленням належних документів.

Замовлення вважається оформленим і відправленим після появи на екрані повідомлення наступного змісту: «Замовлення було успішно відправлено. При відсутності такого повідомлення скористайтесь докладною інструкцією по посиланню або зв’яжіться з координатором компанії.

Нагадуємо, що при отриманні замовлень обов’язкова наявність паспорта, що посвідчує особу одержувача.

СМС замовлення продукції Ейвон

Для оформлення замовлення можна скористатися СМС з особистого мобільного телефону, при цьому перераховуючи потрібну продукцію з послідовним дотриманням кодів і кількості товару. Потім відправте СМС повідомлення на спеціальний номер компанії AVON.

Повідомлення буде мати наступний вигляд:

ZE або ZR (тип замовлення Замовлення Експрес, Замовлення Регулярне), номер компанії, номер особового рахунку, кількість клієнтів, код товару, кількість, код товару, кількість. Всі дані вводяться через пробіл.

Приклад повідомлення:

ZR 17 333333 5 00001 34 00002 3 67890

ZR – букви, які вводяться в СМС замовленні

17 – номер Компанії

333333 – особовий рахунок

5 – кількість клієнтів замовлення

00001 – код товару

34 – кількість

00002 – код товару

3 – кількість

і т. д.

Робіть замовлення на продукцію AVON зручним способом, наша компанія завжди рада співпраці з Вами!