Актуальні способи використання хайлайтера


Додавання блиску у 2019 році стало одним з популярних методів створення ефектного макіяжу. Одне з найбільш трендових джерел блиску, доречних як в денному, так і у вечірньому макіяжі, – це хайлайтер. Сьогодні існує безліч різновидів цього засобу від бренду Avon. Буває хайлайтер:

  • у стіку;
  • розсипчастий;
  • сухий;
  • кремоподібний.

Продукт, що знаходиться у компактному стіку, є найбільш зручним для транспортування, наприклад, під час подорожей.

Як використовувати хайлайтер?

Зараз ви дізнаєтеся про найпопулярніші способи нанесення хайлайтера «Ейвон» для підкреслення краси і привабливості:

  1. Додати блиску.

Стандартна потреба з огляду на моду на блискітки. Шкіра, що сяє здоров’ям і випромінює свіжість, – мрія кожної леді. Але що, якщо вона виглядає недостатньо ефектно? Доведеться малювати: на спинці носа, під бровами, над верхньою губою, на вилицях. При цьому засіб можна наносити поверх крему.

  1. Виправити контури обличчя.

Контурінг – непросте завдання, якщо ви не професіонал б’юті-індустрії, але він буде простіше із застосуванням хайлайтера. На вилицях, шиї, ключицях це засіб зробить акцент і допоможе виглядати свіжою навіть в спекотну погоду. Ви не помилитися з вибором, якщо продивитеся останній каталог «Ейвон».

  1. Нанести замість тіней.

Щоб урізноманітнити повсякденний look, стане в нагоді хайлайтер як сухої, так і рідинної текстури. Головне – наносити помірний об’єм такої косметики, щоб макіяж був охайним і лаконічним.

  1. Надати губам металевого блиску.

Металевий фініш – один з основних трендів весни-літа 2019. Чому б не доповнити ним вечірній макіяж? За допомогою хайлайтера можна створити вражаючий ефект. Необхідно лише нанести його на помаду і розтушувати пензлем.

  1. Виділити ключиці.

Ключиці привертають до себе багато уваги, якщо дівчина має прекрасну фігуру. Але, якщо вони не виглядають виразними, доведеться підкреслити їх штучно. Для цього потрібно лише правильно підібрати насиченість відтінку і тримати поставу.

Перед тим, як в «Ейвон» замовити хайлайтер, пам’ятайте, що він не завжди поєднується з бронзовими або золотистими тінями, підводкою і помадою. Інтенсивні тони цих засобів доречно виглядають в межах спеціально продуманих фотосесій, на яких на шкіру обличчя моделі навмисно наносять надмірний блиск. Але в повсякденному житті схожий макіяж буде виглядати безглуздо. Головне – наносити помірний шар хайлайтера і гармонійно вибирати зону його застосування для певного випадку.