Засоби для догляду за нігтями в домашніх умовах


Періодичне відвідування nail-майстрів з часом позначається на стані нігтів. Якими б якісними засобами для створення манікюру ні користувався фахівець, нігтьова пластина, як і шкіра, може проявляти чутливість. Саме тому професіонали нігтьового дизайну рекомендують періодично давати нігтям відпочити. Але не варто забувати про домашній догляду. Що для нього потрібно? Вам підкаже каталог «Ейвон».

Як привести в порядок нігтьову пластину?

Нігті потребують особливої ​​турботи. Найпоширенішими проблемами, пов’язаними з ними, є ламкість і розшарування. Поладнати з цими труднощами можна в домашніх умовах, якщо у вас є:

  • Зміцнюючий засіб для нігтів «Сяйво перлин».

Продукт, як і звичайний лак, наноситься на нігтьові пластини в один або кілька шарів. Завдяки товару, який містить каталог «Ейвон» Україна, нігті оздоровляться і отримають ефектний блиск.

  • Комплексний засіб для догляду за нігтями «7 в 1».

Приємний колір і захисні властивості – це не єдині переваги продукції. Засіб можна використовувати як базу під манікюр. Він розгладжує нерівності, заповнює мікротріщини, не залишає білих слідів. Щоб вибрати відповідний відтінок, рекомендуємо дивитися каталог «Ейвон».

Покриття легко наносяться і швидко сохнуть, що особливо важливо, якщо, крім догляду за нігтями, вас чекають невідкладні домашні турботи. Каталог «Ейвон» онлайн – підходяще місце для покупки якісних засобів для догляду.

Догляд за кутикулою: безліч проблем – одне рішення

Видалення шкіри, що обрамляє ніготь біля кореня, вважається важливою складовою манікюру. Замість того, щоб кожен раз на сеансі в салоні позбавлятися від кутикули, можна користуватися засобом, яка уповільнить її ріст. Таку продукцію можна знайти в каталозі Аvon. Завдяки комплексному засобу для догляду за кутикулою ви або ваш майстер не тільки будете витрачати менше зусиль на її усунення, а й забезпечите шкіру необхідною турботою. До складу входять:

  • фруктові кислоти;
  • вітамін Е;
  • екстракт алое.

Результат не змусить себе чекати: кутикула стане м’якою, оскільки шкірний баланс вологи буде відновлений. Зробіть замовлення в каталозі Аvon, регулярно, дотримуючись інструкції, користуйтеся засобом, і ви забудете про те, що таке суха і болюча шкіра над нігтем.