Косметичний набір – найкращий подарунок для чоловіків до свята


Напередодні святкових днів ми прагнемо заздалегідь підготувати подарунки для кожного члена сім’ї, від малого до великого. Жінки намагаються обирати предмети за різними критеріями, але найчастіше керуються міркуваннями корисності і практичності.

Знайти презент коханому чоловікові, синові, онукові дуже просто, зазирнувши в Avon каталог. Згадайте, які аромати він любить, і який стиль життя веде, і ви запросто підберете багатофункціональний набір для нього.

Види, склад і призначення: як обрати ідеальний варіант?

Щосезону в Ейвон каталозі відбувається чергове оновлення: асортимент доповнюється спеціальними пропозиціями, які можна придбати з привабливою знижкою.

Чоловічі набори – оптимальний варіант до будь-якого свята, адже сильна стать уникає довгих і утомливих походів по магазинах, вважаючи за краще зупинитися на першому підходящому ароматі. Визначитися з презентом дуже просто, скориставшись нашими підказками.

1) За цільовим призначенням комплекти бувають:

  • косметичними (догляд за шкірою обличчя і тіла);
  • парфумерними (туалетна вода, дезодорант і ароматизовані засоби гігієни);
  • комбінованими (включають великий асортимент на всі випадки життя).

1) Аромат обирають індивідуально. Найпростіший спосіб – уважно вивчити старі флакончики з парфумерією на поличці чоловіка, вловлюючи переважаючі нотки. Якщо прямого доступу до чоловічого «арсеналу» косметики у вас немає, надайте перевагу ненав’язливим нейтральним ароматам (з деревними, свіжими нотками і т.п.).

2) Враховуйте вікову категорію чоловіка. Безбородому школяреві навряд чи стануть в нагоді засоби для гоління і пом’якшення шкіри. Проте їм напевно зрадіє ваш чоловік.

3) Зіставляйте розміри флаконів і вартість. Постарайтеся не обирати мініатюрні пляшечки – адже сучасні чоловіки обожнюють стежити за собою, і намагаються залишатися у формі. Оптимальними стануть ємності середнього і великого розміру, вмісту яких вистачить на місяць інтенсивного використання і більше.

Парфумерію і косметику для догляду за обличчям і тілом відносять до категорії складних подарунків, які прийнято вручати тільки найближчим людям. Вивчивши свіжий Ейвон каталог Україна, ви заощадите собі час і сили, швидко визначившись з підходящим варіантом презенту!