Літні жіночі аромати 2019


Аромат – це невід’ємна частина стилю. Багато жінок у спеку вирішує відмовитися від парфумів, пояснюючи це їхньої надмірною насиченістю та стійкістю. проте не варто відмовлятися від улюбленого аромату, якщо він вам дуже подобається. Правильно обраний запах із колекції, що пропонує каталог Ейвон, допоможе залишатися жіночною, витонченою та елегантною. В певних випадках кілька крапель парфумів на зап’ясті або шиї допоможуть за одну мить стати просто неповторною в очах протилежної статі.

Модні тренди

Влітку аромастилісти радять обирати такі запахи:

  • будь-які квіткові композиції;
  • соковиті цитрусові, котрі несуть у собі заряд енергії;
  • парфуми із запахом деревини та трав’янистими нотками;
  • свіжі аромати.

У лінійці Avon представлені різноманітні парфумовані композиції, серед яких можна обрати ненав’язливий літній аромат для офісу або розкішний парфум для романтичних побачень.

Корисні поради для вибору і нанесення

Якщо ви вирішили зробити замовлення Ейвон, радимо починати із базових легких ароматів. Вони ідеально пасуватимуть на кожен день. Тим, хто є частим гостем світських заходів, відвідує вечірки та нічні тусовки, будуть незайвими більш густі насичені аромати. Вдень вони можуть здаватися занадто насиченими або навіть нав’язливими і для вас, і для тих, хто вас оточує. Однак увечері – це ідеальний варіант!

Майте на увазі, що у прохолодному приміщенні, де працює кондиціонер, аромат може здатися нестійким і слабким. проте, якщо ви вийдете на вулицю, він одразу почне розкриватися. Не перестарайтеся з дозою – одного натискання дозатора на флаконі досить, щоб чудово пахнути.

Каталог Avon Україна пропонує величезний асортимент фірмової парфумерії, де можна легко обрати «свої» парфуми, які пасуватимуть  події, темпераменту жінки і особистим вподобанням.