Об’єднання двох компаній: Avon Products и Natura Cosmetics


Здійснилася довгоочікувана подія у світі прямих продажів, яку з нетерпінням чекали споживачі брендової косметики у всіх куточках світу!

У травні 2019 року було офіційно оголошено про укладення угоди між двома «монстрами» косметичної індустрії. Компанія Natura Cosmetics, яка представляє бренд Body Shop, виразила палке бажання придбати бізнес Avon, вартість якого, за оцінкою авторитетних експертів, сягає 2 мільярдів умовних одиниць.

Перемовини на вищому рівні проводилися досить довго, протягом кількох місяців, і закінчилися успішно. Лише один опублікований намір про укладання угоди дозволив збільшити вартість акцій Avon майже на одну п’яту.

Хто є хто: короткий огляд учасників угоди

З компанією Avon вітчизняні споживачі знайомі не з чуток. це широкий вибір різноманітної косметичної продукції за доступними цінами, а також можливість розпочати успішний бізнес без великих вкладень.

Інша сторона, котра бере участь в об’єднанні, – Natura Cosmetics, бразильська косметична компанія, лідер місцевого ринку. У її асортименті є парфумерна продукція, а також:

  • велике різноманіття засобів з догляду;
  • декоративна косметика;
  • подарункові набори.

Окрім того, бренд має у своїй власності розгалужені роздрібні мережі (Aesop, The Body Shop).

Спільні прагнення і короткі характеристики компаній

Обидві компанії давно і успішно ведуть свою діяльність, зарекомендували себе з кращої сторони. Величезна увага приділяється не лише постійному розвитку каналів прямих продажів, але й наполегливому досягненню поставлених цілей. При цьому якість продукції залишається незмінно високою.

Що дає об’єднання?

Угода з об’єднання принесе вигоду обом учасникам. Avon отримає чудову можливість надолужити втрачене, налагодити онлайн-продажі на додачу до прямих каналів збуту. Плюсом для Natura Cosmetics буде вихід на ринки, які раніше не вдавалося освоїти (європейський, азіатський та латиноамериканський).