Тренди декоративної косметики: весна 2019


Мода на макіяж мінлива, як подих легкого весняного вітерця. Проте є декілька загальних трендів, що набирають популярність в поточному році. Эйвон представляє основні тенденції, актуального мейк-апа спеціально для улюблених клієнтів.

Що сьогодні в моді: як і чим фарбуватися

Ось короткий огляд модних течій в повсякденному і святковому макіяжі:

  1. Товсті стрілки — класичні (чорні, сірі) і різноколірні. Малюються підводкою, олівцями і навіть тінями за допомогою тонкої кисті. Зовнішній край намагаються вивести далеко за межі верхньої повіки, візуально витягаючи очі.
  2. Рум’яна. Сьогодні Avon каталог пропонує їх як в компактних блоках, так і розсипом у формі мініатюрних кульок. Їх завдання — скорегувати овал обличчя, а також зробити його привабливіше і молодше. Хитрий прийом: ніжно-рожеві тони допоможуть вмить помолодшати на 5-10 років.
  3. Залишається в тренді натуральний макіяж: практично непомітний нюд і природні теплі відтінки (рожевий, персиковий).
  4. Відмова від чітких контурів губ. Замість цього Эйвон Україна пропонує підкреслити красивий вигин і опуклі форми за допомогою ніжної помади або блиску. Щоб візуально збільшити невеликий рот, обведіть його білим або нейтральним олівцем, злегка припудріть губи, а потім наносіть поверх помаду. Крапнувши трохи прозорого блиску по центру губ, ви зможете надати необхідний об’єм.
  5. Яскраві губи як основний акцент. Для цього використовують соковиті тони. Сайт Эйвон пропонує широкий асортимент блисків і помад на усі випадки життя! Пам’ятайте, що виділені губи вимагають ідеально рівного тону шкіри і мінімалістичного оформлення очей. Досить підібрати хороший тональний крем, пудру і туш.
  6. Яскраві тіні усіх барв веселки. Сьогодні їх дозволяється носити не лише молодим дівчатам, але і солідним пані. Головне — дотриматися почуття міри, а також підібрати неяскраве оформлення для губ. Вийде стильний і свіжий образ!

Якщо ви хочете чітко прямувати за модою, косметика Эйвон ідеально підійде для виконання актуального макіяжу і сміливих експериментів!