Що потрібно для ефективного догляду за шкірою тіла взимку: перелік базових засобів


Ніжна шкіра жіночого тіла має особливу потребу в грамотному догляді у холодну пору року. На неї впливає безліч негативних чинників:

 1. Постійний контакт з теплим одягом (вовняні волокна «витягують» з верхніх шарів дерми вологу, викликаючи сухість та лущення).
 2. Температурні перепади повітря.
 3. Недостатня вологість атмосфери (вдома, в офісі – викликана впливом опалювальних приладів, на вулиці – сезонними особливостями).
 4. Нестача вітамінів і мікроелементів в раціоні та ін.

Представлені в Avon каталозі засоби для догляду допоможуть усунути більшість негативних змін. Ми розповімо, що саме потрібно тримати на поличці ванній, і як обирати косметику.

Формуємо запаси: перелік основних препаратів

Вас втомлюють довгі походи по магазинах і аптеках, скрупульозний пошук якісної косметики для тіла? Пропонуємо зекономити для Вас час і сили, вивчивши Ейвон-каталог онлайн. Ось список основних засобів, які будуть корисні кожній жінці:

 1. Для щоденного догляду – м’який гель, з натуральними добавками та ефірними маслами у складі. Дбайливо очищує шкіру, не пересушує її, забезпечує повноцінний догляд, заповнює брак вологи.
 2. Олія соняшникова – використовується 1-2 рази на тиждень. Створює ідеальні умови для глибокого релаксу. Допомагає відновити сили, розм’якшує ороговілі частинки шкірного покриву.
 3. Дрібнодісперсний скраб, який застосовується для відлущування відмерлих частинок. Прискорює процеси відновлення, допомагає забезпечити доступ кисню до клітин. Покращує колір тіла, надає приємну гладкість. Використовується 2-3 рази на тиждень, у залежності від стану шкіри. Однак зловживати ним не рекомендується.
 4. Зволожуючий лосьйон, що містить натуральні масла, трав’яні екстракти та ароматичні добавки. Покликаний підтримувати баланс вологи та оптимальну жирність, прискорює процеси відновлення шкіри. Надає тілу доглянутий вигляд, шовковистість.

Сьогодні косметику для тіла можна придбати окремими екземплярами, або в готовому наборі. Додатковий плюс фірмової продукції – ненав’язливий приємний аромат, який буде супроводжувати вас протягом усього дня.

Пропонуємо доповнити такий список допоміжними засобами з каталогу Avon:

 • косметикою для депіляції;
 • кремами для ніг і рук;
 • препаратами для інтимної гігієни.

Сформувавши поступово такий комплект, ви зможете зустріти зиму у повній готовності. Каталог Ейвон Україна – ваш найкращий помічник у світі краси!