Як захищати взимку ніжні жіночі ручки від холодного повітря: обираємо щоденний догляд


Кисті рук, беззахисні перед палючим вітром і морозним повітрям – найбільш уразлива ділянка тіла в холодну пору року. На відміну від чоловічої шкіри, жіноча більш тонка і ніжна, тому вона швидше пересихає, лущиться і червоніє. Додайте до цього негативний вплив жорсткої водопровідної води, агресивної побутової хімії – і ви отримаєте непривабливу картину.

Правильно підібрана косметика з каталогу Ейвон Україна допоможе позбутися таких недоліків, забезпечивши рукам доглянутий, акуратний вигляд. Ось основні рекомендації з підбору щоденного догляду.

Базові правила: які кошти для рук повинні бути в косметичці?

Сучасна косметика з Avon каталогу дозволяє ефективно вирішити ряд питань. Вона має пом’якшувальну дію, містить у складі унікальні природні компоненти (витяжки лікарських трав, ефірні та екзотичні масла).

Регулярний догляд за руками взимку включає у себе:

  1. Мінімум два креми. Перший – щільний, з поживними або зволожуючими функціями. Його наносять на ніч для глибокого відновлення та регенерації шкіри. Другий – легкий, нежирний, швидко всмоктується, забезпечує надійний захист від морозів. Покриваючи кисті рук тонким, невагомим шаром, він запобігає появі лущення і почервоніння.
  2. Скраб – для відлущування ороговілих частинок. Сприяє прискореному оновленню дерми, вирівнює її поверхню, покращує колір. Використовується після ванночки, спрямованої на розм’якшення шкірного покриву.
  3. Рідке мило – замініть їм звичайний брусок. Адже в’язка консистенція набагато зручніша. До того ж засіб дбайливо очищає руки, не викликаючи відчуття сухості і стягнутості.
  4. Спеціальні засоби для відбілювання, видалення пігментних плям і зморшок (наприклад, антивіковий крем з колагеном і еластином «Молодість актив») містять спеціальні компоненти, спрямовані на боротьбу з негативними змінами тіла.

Якщо ви відчуваєте катастрофічну нестачу часу, запрошуємо вивчити Avon каталог України та обрати відповідну косметику для рук в режимі онлайн.