Як зберегти взимку хорошу зачіску, здоров’я і блиск волосся: рекомендації з догляду


Холодний, сухе повітря і морози негативно впливають не тільки на шкіру обличчя і тіла, але й на стан волосся. Головні убори з хутра та вовни погіршують становище: за тепло жінкам доводиться розплачуватися зіпсованими укладками й тьмяним волоссям, яке втратило свій блиск та об’єм.

Зберегти здоров’я, густоту і силу волосяного покриву допоможуть правильно підібрані засоби для догляду з Ейвон каталогу. Вони поєднують в собі ефективність професійної косметики, доступну вартість і чудову якість. Приємним бонусом стане легкий аромат, який огортатиме вас замість хмари парфумів.

Як обирати шампунь на зиму: корисні поради

Основним засобом гігієни продовжують залишатися різноманітні шампуні. Обирайте їх залежно від типу: для нормального, жирного, сухого або комбінованого волосся.

Тонкість волосинок зазвичай закладається на генетичному рівні. Однак це не означає, що вам все життя доведеться задовольнятися хвостом або скрученим на потилиці «вузликом». Спеціальні шампуні, що містять кератин і протеїн, допоможуть надати товщину та об’єм.

Волосся, яке пережило інтенсивне забарвлення, освітлення або хімічну завивку, часто виявляється пошкодженими і виснаженими. Якщо ж ви обожнюєте випрямляти локони праскою, або завиває їх за допомогою щипців – вам теж необхідно ретельно обирати догляд. Надавайте перевагу:

  • м’яким шампуням з мінеральними добавками та ефірними маслами, які дбайливо очищають волосся і шкіру голови;
  • живильним бальзамам і кондиціонерам;
  • легким маскам з відновлювальним, зволожуючим ефектом.

Наскільки гарні комбіновані засоби «2 в 1», представлені в Avon каталозі? Їх зручно брати з собою в нетривалі поїздки. Однак для регулярного догляду намагайтеся придбати необхідну косметику, випущену в окремих флаконах.

Чи потрібен кондиціонер взимку, або його можна замінити хорошою маскою? Він може бути включений до складу шампуню, або випущений окремим засобом. Його основне завдання – перешкоджати накопиченню статичної електрики, одночасно утримуючи цінну вологу в волосинках.

Запрошуємо вивчити новинки Ейвон каталогу онлайн, і побалувати своє волосся чудовою косметикою.