Візьми участь в зоряному клубі можливостей від Avon

Візьми участь в зоряному клубі можливостей від Avon

Успіх і стабільність разом з Ейвон

Якщо ти хочеш стати представником Ейвон (Україна), то для тебе відкриються нові неймовірні можливості в кар’єрному і особистому плані. Компанія Avon піклувається про кожного свого співробітника по всьому світі. У нашій міжнародній організації передбачена спеціальна система заохочень і призів для координаторів та представників. Хочеш розвиватися разом з нами, отримувати призи та стати успішною? Тоді приєднуйся, потрібна всього лише реєстрація в Ейвон Україна! Разом з Avon домогтися успіху легко, зроби маленький крок для втілення всіх своїх бажань разом з нами.

1

Avon – це більше, ніж краса

Компанія Ейвон постійно проводить акції і розігрує призи не тільки для клієнтів, але і партнерів та координаторів. Хочеш постійно бути в курсі подій і брати участь в різноманітних акціях і вигравати? Тоді тобі просто потрібно підписатися на Ейвон (Україна). Серед призів є не тільки знижки на косметику, але і грошові винагороди. А для найактивніших учасників – супер подарунки у вигляді машини або поїздки в Італію!

2

Вирушай в Рим разом з Avon

Активних і успішних партнерів Ейвон чекає чудовий приз – поїздка в Італію! Стань одни з 10 кращих координаторів Avon і отримай приз, подорож в казковий Рим. Хочеш разом з нами відправитися в незабутній тур? Тоді зроби один простий крок на зустріч своєму успіху – це реєстрація Ейвон (Avon)! Заповнивши просту форму на сайті, ти зможеш стати одним з координаторів і домогтися неймовірного успіху в світі краси. Разом з Avon ти зможеш домогтися всього, що побажаєш: кар’єрний ріст, вільний графік роботи, самореалізація і дружний колектив, який підтримає будь-які твої починання.

3

Стань кращою в Avon і виграй автомобіль

Кожен партнер компанії Ейвон є не просто співробітником, а членом величезної сім’ї. Саме тому Avon піклується, думає і заохочує кожного представника. Найактивніших координаторів чекає унікальний Avon приз – автомобіль або грошова винагорода в розмірі 350 тисяч гривень! Хочеш стати представником Avon (Україна) і отримати приз? Тоді тобі потрібно зробити лише два кроки! Перше – це Ейвон реєстрація, заповни просту форму на сайті і стань членом величезної команди по всьому світу. Другий крок – стати одним з кращих координаторів на рівні «Бріліант» 4 рази поспіль.

4