Весняні аромати 2019: що зараз в моді?


З настанням перших теплих днів хочеться щось змінити у своєму житті на краще. Не даремно стилісти говорять — якщо вам не вдається поповнити гардероб, змініть звичний аромат. Новий шлейф, що закутує вас, стане стильним аксесуаром і вашою новою візитною карткою. Пропонуємо підібрати його з великої колекції Эйвон, користуючись професійними підказками.

Корисні рекомендації і огляд модних тенденцій

Деякі представниці прекрасної статі упевнені, що духи вибирають тільки по велінню душі, а точніше — під дією імпульсу, миттєвого пориву. Проте краще зіставити вибрані Эйвон духи із стилем одягу та іміджем, не забуваючи про свій темперамент. Тонкій романтичній натурі навряд чи комфортно «носить» на собі щільний мускусний аромат, і навпаки — яскравій особі може здатися занадто слабким вишуканий зелений чай.

Ось короткий огляд популярних парфумерних композицій і основних нот від Avon:

  • Ненав’язливі легкі аромати, які примушують нас парити і мріяти. Молода трава, ніжні перші квіти, дерева, що розпустилися, — такі основні нотки жіночих парфумів, який ідеально підходить для повсякденного використання.
  • Тим, хто хоче отримати потужний заряд енергії, необхідний для звершення нових справ, варто вибрати трав’яні або деревні композиції. Вони бадьорять, дозволяють зберегти високий тонус і працездатність упродовж усього дня. Можна вибирати як жіночі духи, так і унісекс.
  • Солодких, але не нудотних композиції. Діючий каталог Эйвон пропонує такі аромати для романтичних зустрічей і урочистих подій.
  • Яскраво виражені аромати кольорів, ягід, фруктів. Мають дивовижну динаміку, дарують жіночність і витонченість.

Якщо вам потрібен спеціальний аромат до особливого випадка, Avon Україна пропонує вибрати парфуми, де легкі верхні ноти доповнені мускусом, іланг-ілангом або пачулі, що розкриваються поступово.